Lietuvos centre

LIETUVOS CENTRE

Tai ne tik skambus pavadinimas, bet gryna tiesa, nes sodyba “Medžiotojų sostinė” yra įsikūrusi Kėdainių rajone, pačiame Lietuvos centre, todėl yra gerai pasiekiama iš visų Lietuvos miestų. Tad jeigu Jums sunku pasirinkti vietą savo šventei, ar darbiniams susitikimams, patogiai pasiekiama vieta galėtų būti puikus argumentas padedantis apsispręsti.
ERDVI SALĖ – IR ŠVENTĖMS, IR DARBINIAMS SUSITIKIMAMS

ERDVI SALĖ – IR ŠVENTĖMS, IR DARBINIAMS SUSITIKIMAMS

Sodyboje yra graži ir svarbiausia didelė (157 m2) salė, kurioje vienu metu galės švęsti ar pranešimo klausyti iki 120 svečių. Pasirinkite Jums tinkamą stalų ir sėdimų vietų išdėstymo variantą, susikurkite Jums patinkančią šventinę aplinką. Salėje yra įrengta kondicionavimo sistema karštoms vasaros dienoms, ir židinys jaukiems žiemos vakarams. Tieisiai iš salės galima patekti į erdvę terasą, kurioje galėsite trumpam atitrūkti nuo šventės šurmulio ir pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais. Šiltuoju metų laiku čia galima įrengti gėrimų ar alaus barą. Salėje yra visa reikiama technika, kad joje galėtumėte sklandžiai ir efektyviai vesti seminarus, konferencijas ar kitus renginius. Sodybos šeimininkai yra visada...
MAITINIMAS – IR SKANU, IR GRAŽU

MAITINIMAS – IR SKANU, IR GRAŽU

Skanus ir šviežias maistas yra vienas iš svarbiausių dalykų kokybiškam Jūsų poilsiui, renginiui ar šventei. Svečiuojantis sodyboje “Medžiotojų sostinė” Jums nereiks rūpintis maitinimu. Patys gaminame maistą, todėl maistas visuomet būna šviežias ir skanus. Maisto gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės produktai. Pas mus dirba kompetetingi meistrai, kurie pasirūpins, kad Jūsų šventinis stalas atrodytų ir gražiai (nes juk pirmiausia ragaujame akimis), ir kad būtų labai skanu. Taip pat savo šventinį stalą galite praturtinti profesionaliai barmeno paruoštais kokteiliais ar papuošti vaisių kompozicijomis.
DIDELĖ TERITORIJA – NUOSTABI GAMTA

DIDELĖ TERITORIJA – NUOSTABI GAMTA

Sodyba “Medžiotojų sostinė” yra puikiausia vieta ramiam ir aktyviam poilsiui, šventėms, renginiams ir darbiniams susitikimams. Sodyboje yra tiek daug erdvės, jog galima rengti šventes ir didesnėms kompanijoms – lauke iki 1000 dalyvių, viduje – pobuvių salėje iki 120 dalyvių stovint, 80 sėdint. Teritorijos privalumai: Saugoma privati teritorija; Sodyboje būsite tik Jūs ir Jūsų svečiai; 1 ha poilsio zonos teritorija; Lauko židinys; Terasa; Pavėsinės; Šalia Šušvės ir Nevėžio upės; Teritorija yra pritaikyta įvairioms pramogoms.